Niedziela:

20.11.

XXXIV Niedziela zwykła

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

godz. 8.00: W intencji Parafian.
10.00: + Weronika Szczygieł w 16 rocz. śm., Jan mąż.
11.30: + Janusz Szklarczyk, Jan i Joanna Bogunia, Kazimierz Maciaszek.
Poniedziałek

21.11.

Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

godz.  17.00: + Marian Gałuszka (od Pracowników Firmy Fideltronik z działu PHILIPS).
Wtorek:

22.11.

Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.

godz. 17.00 + Jan Polak (od żony Anny i Córki Moniki).
Środa

23.11.

godz. 17.00: + Rozalia Paździora (od syna Stanisława z żoną Jadwigą).
Czwartek:

24.11.

Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy.

godz. 07.00: + Anna Paleczna (od Córki Krystyny z Mężem).
Piątek:

25.11.

Wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.

godz.  17.00: + W intencji Zmarłych polecanych Bożemu Miłosierdziu w wypominkach rocznych.
Sobota:

26.11.

Msza św. Wotywna ku czci Matki Bożej Częstochowskiej.

godz.  17.00: Dziękczynna za otrzymane Łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Rodziny Paczka.
Niedziela:

27.11.

I NIEDZIELA ADWENTU

 

godz. 8.00: + Franciszek Pająk.
10.00: + Władysław Zadora w 16 rocz. śm.
11.30: W intencji Parafian.

Niedziela:

13.11.

XXXIII Niedziela zwykła.

godz. 8.00: W intencji Parafian.
10.00: + Maciej Augustyn i zmarli z Rodziny.
11.30: + Stefania i Jan Buszydlikowie w rocz. śm.
Poniedziałek

14.11.

godz.  17.00: + Józef Ciapa w 16 rocz. śm.
Wtorek:

15.11.

Wspomnienie św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła..

godz. 07.00 + Marian Gałuszka ( od Rodziny Targosz).
Środa

16.11.

godz. 17.00: + Joanna i Józef Król.
Czwartek:

17.11.

Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.

godz. 07.00: + Rozalia Paździora (od córki Barbary z Rodziną).
Piątek:

18.11.

Wspomnienie św. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

godz.  17.00: + Władysław Paździora, Władysław syn oraz Julianna Paździora.
Sobota:

19.11.

Wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy.

godz.  17.00: + Józef Kalemba, Jan i Stefania Kalemba.
Niedziela:

20.11.

XXXIV Niedziela zwykła

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

godz. 8.00: W intencji Parafian.
10.00: + Weronika Szczygieł w 16 rocz. śm., Jan mąz.
11.30: + Janusz Szklarczyk, Jan i Joanna Bogunia, Kazimierz Maciaszek.

Niedziela:

06.11.

XXXII Niedziela zwykła.

godz. 8.00: + Janina Pływacz, Franciszek mąż w rocz. śm.
10.00: + Bolesław i Anna Mikołajek w rocz. śm.
11.30: W intencji Parafian.
Poniedziałek

07.11.

godz.  17.00: + Marian Gałuszka (od emerytowanych Nauczycieli i Pracowników Obsługi SP Śleszowice).
Wtorek:

08.11

godz. 07.00 + Grażyna Kachel (od Barbary i StanisławaZiębów).
Środa

09.11.

Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

godz. 17.00: + Józef Mikołajczyk, brat Władysław, Maria żona.
Czwartek:

10.11.

Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

godz. 07.00: + W intencji Dusz w czyśćcu cierpiących.
Piątek:

11.11.

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa.

godz. 10.00: W intencji Ojczyzny.
 17.00: Dziękczynna w 1 rocz. urodzin Gabrieli i Patrycji, o błogosławieństwo Boże, opiekę Mastki Najświętszej dla całej Rodziny.
Sobota:

12.11.

Wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.

godz.  17.00: + Rozalia Paździora (od syna Józefa z Rodziną).
Niedziela:

13.11.

XXXII Niedziela zwykła.

godz. 8.00: W intencji Parafian.
10.00: + Maciej Augustyn i zmarli z Rodziny.
11.30: + Stefania i Jan Buszydlikowie w rocz. śm.

 

Niedziela:

30.10.

XXXI Niedziela zwykła.

godz. 8.00: + Józefa Tyl, Franciszek mąż oraz Maria Gałuszka.
10.00: + Elżbieta Ficek w 3 rocz. śm.
11.30: W intencji Parafian.
Poniedziałek

31.10.

godz.  18.00: Dziękczynna w 46 rocz. sakramentu Małżeństwa Tertesy i Franciszka Pluta, oraz Elizy i Sławomira w 22 rocz. sakramentu Małżeństwa, o dalsze Błogosł. Boże, opiekę Matki Bożej i łaski zdrowia.
Wtorek:

01.11

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

godz. 08.00 + Zmarli z Rodziny ks. Proboszcza.
10.00 + Władysława Wajdzik (od Pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej).
14.00: W intencji Parafian.
Środa

02.11.

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny)

godz. 07.00 Według intencji Ojca św. Franciszka.
09.00 W intencji wszystkich Zmarłych.
17.00: + Antoni Spyrka w 33 rocz. śm., Helena żona, Jan syn.
Czwartek:

03.11.

godz. 07.00: + Kazimiera Spyrka (od Grzegorza Mikołajek z Tarnawy Górnej).
Piątek:

04.11.

Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.

godz.  17.00: Dziękczynna w 10 rocz. urodzin Amelii, o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i zdrowie duszy i ciała.
Sobota:

05.11.

godz.  17.00: + Grażyna Kachel (od sąsiadów Spyrków).
Niedziela:

06.11.

XXXII Niedziela zwykła.

godz. 8.00: + Janina Pływacz, Franciszek mąż w rocz. śm.
10.00: + Bolesław i Anna Mikołajek w rocz. śm.
11.30: W intencji Parafian.

 

Niedziela: 23.10. XXX Niedziela zwykła. TYDZIEŃ MISYJNY

8.00: W intencji Parafian.

10.00: + Józefa i Antoni Baca i zmarli z Ich Rodzin.

11.30: Dziękcz. w 1 rocz. ur. Michała z prośbą o błog. Boże i zdrowie dla Niego, Rodziców i Rodzeństwa.

Poniedziałek  24.10.   

18.00: Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Bożą opatrzność dla Adasia w 3 rocz. ur. i Jego mamy Magdaleny w 34 rocz. ur.

Wtorek: 25.10.      

18.00: + Stanisława Mruk w 8 rocz. śm.

Środa  26.10. Msza św. wotywna ku czci Matki Bożej Częstochowskiej.

18.00: + Józefa Chamera (od rodz. Sienkiewicz).

Czwartek: 27.10.

18.00: + Maciej Zdechlikiewicz (od Genowefy i Ryszarda Synowskich).

Piątek: 28.10. Święto świętych Apostołów Szymona i Judy.
18.00: +  W intencji Zmarłych polecanych Bożemu Miłosierdziu w wypominkach rocznych.

Sobota: 29.10.

18.00: + Tadeusz Michałek.

Niedziela: 30.10. XXXI Niedziela zwykła.

8.00: + Józefa Tyl, Franciszek mąż oraz Maria Gałuszka.

10.00: + Elżbieta Ficek w 3 rocz. śm.

11.30: W intencji Parafian.